Opis Homepage

Narzędzia dynamometryczne obejmują szeroki asortyment produktów, ułatwiających precyzyjne wykonywanie prac serwisowych i czynności warsztatowych. Ich główną rolą jest umożliwienie dokręcania z pożądaną mocą, aby zapewnić działania serwisowe zgodnie z wytycznymi producenta, konkretnymi wymogami i parametrami, zoptymalizowanymi do danego urządzenia czy pojazdu. Dzięki temu ryzyko przeciągnięcia śruby zostaje zminimalizowane. Decydując się na zakup narzędzi dynamometrycznych, warto zweryfikować dostępną ofertę, aby wybrać najlepsze akcesoria, zgodne z indywidualnymi preferencjami – newralgicznymi parametrami, które należy wziąć pod uwagę podczas zakupów są: rozmiar uchwytu i moment obrotowy. Od nich bowiem zależy skuteczność podejmowanych działań.

Asortyment naszego sklepu dedykowany jest klientom profesjonalnym, którzy wymagają najwyższej jakości i niezawodności nabywanych narzędzi. Dlatego dostępne w ofercie produkty zostały starannie wyselekcjonowane i pochodzą wyłącznie od renomowanych producentów. Wśród oferowanych narzędzi znajdują się: klucze dynamometryczne, narzędzia izolowane, wkrętaki, wzmacniacze momentu i adaptery dynamometryczne, a także końcówki wymienne, zestawy do montażu czujników ciśnienia w oponach, kątomierze oraz zestawy naprawcze.

Klucze dynamometryczne dostępne są w różnych rodzajach – regulowane oraz o stałej wartości momentu obrotowego, płaskie do klimatyzacji, zegarowe/wskazówkowe, z wymiennymi końcówkami. Oferta uwzględnia także kompletne zestawy kluczy i nasadek, stanowiące kompleksowe wyposażenie każdego warsztatu.

Narzędzia izolowane przeznaczone są głównie dla elektryków, którzy swoje działania realizują na niskonapięciowych instalacjach – specjalne, izolowane uchwyty chronią użytkowników przed porażeniem prądem. Zestawy izolowanych narzędzi zawierają wszelkie niezbędne akcesoria, umieszczone w poręcznych walizkach – są to wkrętaki,  szczypce i klucze nasadowe, wyposażone w specjalny, izolowany uchwyt zabezpieczający.

Wkrętaki dynamometryczne czyli klucze dynamometryczne w formie wkrętaka - doskonale sprawdzą się w zadaniach wymagających niewielkiej siły, ale za to wysokiej precyzji i dokładności.

Wzmacniacze momentu maksymalizują siłę początkową dla poprawienia skuteczności wykorzystywanych narzędzi – świetnie sprawdzają się w odkręcaniu zardzewiałych i trudnodostępnych połączeń, ułatwiając ich montaż oraz demontaż.

Adaptery dynamometryczne wyposażono w funkcję sygnalizowania ustalonego momentu dokręcania – zdecydowanie ułatwiają prace, w których najważniejsza jest precyzja.

Końcówki wymienne dostępne są w wielu opcjach i mocowaniach, dzięki czemu można dobrać odpowiednie akcesoria, zgodne z przeznaczeniem i posiadanym kluczem dynamometrycznym.  

Zestawy do montażu czujników TPMS, monitorujących ciśnienie w oponach -  pozwalają na bezpieczny montaż czujników ciśnienia w kołach. Kompletne akcesoria zawierają wszystkie niezbędne narzędzia, pozwalające na poprawny montaż czujników bez obaw o ich uszkodzenie.

Zestawy naprawcze do kluczy dynamometrycznych pozwalają na szybką i sprawną regenerację zużytych oraz uszkodzonych grzechotek kluczy lub tych elementów, które uległy awarii. Warto mieć je w zanadrzu, gdyż wszelkie niespodziewane usterki oznaczają przestoje w pracy, które obniżają wydajność realizowanych działań.