Regulamin do 24.05.2014

Poniższy regulamin jest wersją archiwalną (obowiązywał do dnia 25.12.2014r.).

Aktualny Regulamin znajdziesz tutaj

Właścicielem sklepu internetowego Dynamometryczne.pl, działającego pod adresem dynamometryczne.pl jest firma:

Narzędzia Czyżycki Sp. J.
33-100 Tarnów, ul. Fabryczna 5b

REGON:
121160655

NIP: 9930608054

KRS: 0000349147

telefon: 608 008 392
 

e-mail: info@dynamometryczne.pl


Składanie i potwierdzanie zamówienia:

1. Sklep internetowy Dynamometryczne.pl prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet.

2. Zamówienie towaru stanowi ofertę zakupu w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Warunkiem realizacji zamówienia, jest dostępność towaru w magazynie lub u dostawców sklepu Dynamometryczne.pl.

3. W przypadku gdy towar jest niedostępny (brak towaru w magazynie sklepu
Dynamometryczne.pl lub brak towaru u dostawców sklepu) klient jest informowany niezwłocznie, jednak w terminie nie dłuższym niż 10 dni, o braku możliwości realizacji zamówienia. Informacja o braku dostępności może być wysłana za pomocą e-maila, sms-a , telefonu , faksu lub pismem na kontakt podany w zamówieniu. Informacja - oświadczenie o przyjęciu zamówienia może być wysłana za pomocą e-maila , telefonu , faksu lub pismem na kontakt podany w zamówieniu w terminie 10 dni od otrzymania zamówienia.

 

Czas realizacji zamówienia:

4. Na czas oczekiwania na przesyłkę składa się czas realizacji zamówienia oraz czas dostarczenia paczki.

5. Klient jest informowany o wydłużonym czasie realizacji zamówienia, o ile czas realizacji zamówienia wzrośnie powyżej 10 dni.

Płatności:

6. Możliwe są następujące formy płatności:


   - za pobraniem - płatność następuje przy odbiorze przesyłki, gotówką,
   
   - przedpłata - przelewem na konto, realizacja zamówienia zaczyna się po zaksięgowaniu wpłaty.

Dostawa:

7. Szczegółowe koszty dostawy znadują się w zakładce Wysyłka.

8. Zamówione towary wysyłamy za pośrednictwem wyspecjalizowanych firm kurierskich lub Poczty Polskiej. Istnieje możliwość odbioru osobistego w siedzibie firmy.

9. Sklep internetowy
Dynamometryczne.pl zastrzega sobie prawo do podzielenia zamówienia na dwie lub więcej przesyłek, w przypadku znacznej różnicy terminie dostawy towarów składających się na zamówienie. Koszty przesyłki, w takiej sytuacji nie ulegają zmianie (druga i każda następna przesyłka jest wysyłana na koszt właściela sklepu Dynamometryczne.pl).
 


Reklamacje:

10. Wszystkie towary w sklepie Dynamometryczne.pl są fabrycznie nowe i posiadają gwrancję producenta, importera lub sprzedawcy.

11. Klientowi przysługuje prawo reklamacji towaru na warunkach określonych w rozdziale 1 ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. W przypadku reklamacji, konieczne jest dołączenie dowodu zakupu.

12. Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) Art. 2 punkt 2, konsument ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny, w terminie 10 dni od odebrania przesyłki. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu.
 
13. W przypadku skorzystania z możliwości odstąpienia od umowy, towar należy odesłać na własny koszt. Koszty przesyłki nie podlegają zwrotowi.

14. Sklep internetowy Dynamometryczne.pl nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.


Inne:

15. Sklep internetowy Dynamometryczne.pl wystawia faktury VAT na życzenie klienta.

16. Ceny towarów są podane w złotych polskich. Dla wygody klientów dla wszystkich produktów został podane zarówno ceny brutto (zawierają podatek VAT), jak i ceny netto.

17. Sklep internetowy Dynamometryczne.
pl zobowiązuje się do ochrony danych osobowych Klienta zgodnie z art. 24 ust. 1 Ustawy z dnia 29 marca 1997 roku o ochronie danych osobowych (więcej).

18. Zawartość sklepu internetowego Dynamometryczne.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego art. 543.

19. Składając zamówienie Klient wyraża zgodę na wykorzystanie swoich danych w celach niezbędnych do realizacji zamówienia przez sklep internetowy
Dynamometryczne.pl.

20. W sprawach nie uregulowanych regulaminem sklepu internetowego Dynamometryczne.pl obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.

21. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu.