Producenci

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z
Action

Firma Action ma wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu może oferować swoim klientom sprzęt najwyższej jakości w rozsądnej cenie. Potwierdzeniem użyteczności produktów z jej asortymentu są normy Metric DIN 3121 & 3129 oraz Imperial SAE USA Federal Standard GGG-W-660A. Przedsiębiorstwo zajmuje się wytwarzaniem nasadek udarowych, a także innych akcesoriów przeznaczonych do uzupełniania kluczy dynamometrycznych. Wszelkie narzędzia projektuje z należytą starannością, czuwając jednocześnie nad ich ergonomią i estetycznym wzornictwem. Produkty Action odpowiadają na potrzeby wymagających klientów, ponieważ są niezawodne, a ich funkcjonalność jest godna pozazdroszczenia.

Produktów w sklepie: 4
Asta
Brak opisu
Produktów w sklepie: 2
Bahco

Firma Bahco zajmuje pozycję lidera w branży produkcji wszelkiego rodzaju narzędzi, a jej historia trwa nieprzerwanie od ponad stu trzydziestu lat. W jej logo znajdują się charakterystyczne rybka oraz haczyk, które dla wielu stanowią w tym przypadku synonim wysokiej jakości i profesjonalizmu. Przedsiębiorstwo nie spoczywa jednak na laurach. Często jest nagradzane w konkursach dotyczących innowacji rewolucjonizujących pracę profesjonalistów. Do asortymentu Bahco zaliczają się produkty z segmentów przemysłu, budownictwa, motoryzacji, architektury krajobrazu oraz sadownictwa. Wysoka funkcjonalność, niebanalny design i satysfakcjonująca solidność to podstawowe cechy wszystkich narzędzi należących do asortymentu przedsiębiorstwa o szwedzkich korzeniach.

Produktów w sklepie: 14
Beta

Beta od ponad 80 lat jest producentem profesjonalnych narzędzi ręcznych, więdzy innymi kluczy dynamometrycznych i wzmacniaczy momentu. W ofercie firmy znajduje się ponad 20 000 pozycji przeznaczonych do wykorzystania w różnych dziedzinach gospodarki. Beta to również producent butów bezpiecznych i odzieży roboczej, technicznych preparatów chemicznych oraz artykułów ściernych. Jakość produktów Beta jest potwierdzona normą UNI EN ISO 9001: 2015.

Produktów w sklepie: 1
BGS
BGS
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
Boxo

Firma Boxo od wielu lat dostarcza wysokiej jakości narzędzia. Dzięki ponad 50-letniemu doświadczeniu w produkcji profesjonalnych narzędzi stale rozwija swój asortyment. Marka przykłada dużą wagę do projektowania, badań, testów i kontroli jakości, aby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. W ofercie firmy znajdziemy różnego rodzaju narzędzia ręczne, klucze nasadowe, dynamometryczne, szczypce i wkrętaki. Jak również narzędzia pneumatycznej i specjalistyczne narzędzia samochodowe dla mechaników i warsztatów samochodowych. Boxo nieustannie pracuję nad doskonaleniem swoich produktów i rozwiązań.

Produktów w sklepie: 10
Condor Werkzeug
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
CP - Chicago Pneumatic

Chicago Pneumatic to marka znana przede wszystkim z najwyżej klasy narzędzi pneumatycznych, które możemy spotkać w warsztatach na całym świecie. CP to firma z dużymi tradycjami, nieprzerwanie od 1901 roku umacnia swoją pozycję lidera w branży. Oprócz wytrzymałych i wydajnych narzędzi pneumatycznych w ofercie tego producenta znajdziemy również kompresory, wyposażnienie budowlane (construction equipment), narzędzia akumlatorowe oraz wyposażenie warsztatów. W tym podnośniki, prasy oraz klucze dynamometryczne.

Produktów w sklepie: 6
Draper

Firma Draper w 2019 roku hucznie świętowała stulecie swojej działalności. Od dawna oferuje swoim klientom produkty przeznaczone zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów pracujących w warsztatach samochodowych, serwisach ogumienia, na budowach bądź innych miejscach o zbliżonej charakterystyce. Niezwykle szeroki wachlarz asortymentu przedsiębiorstwa Draper budzi zachwyt ze względu na swoją różnorodność, wysoką jakość, a także nienaganną funkcjonalność. Akcesoria do obsługi wielu urządzeń, kleje, narzędzia pneumatyczne, sprzęt do czyszczenia, akcesoria elektryczne, urządzenia motoryzacyjne bądź przeznaczone do ochrony osobistej to tylko nieliczne grupy produktów dostępnych w ofercie angielskiej marki.

Produktów w sklepie: 3
FORCE

Firma Force została założona w 1984 roku, a jej główna siedziba jest zlokalizowana na Tajwanie. Ma bardzo mocną pozycję na światowych rynkach, również w wielu krajach europejskich. Na terenie Polski jej popularność jest jeszcze stosunkowo niewielka, lecz systematycznie wzrasta. W szerokim asortymencie przedsiębiorstwa znajdują się narzędzia ręczne, specjalistyczne, pneumatyczne i wózki narzędziowe, a także wyjątkowo obszerna oferta wysokiej klasy narzędzi dynamometrycznych. Priorytetem firmy jest zagwarantowanie satysfakcji poprzez oferowanie najwyższej jakości produktów przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. Nieustanne doskonalenie i sukcesywna rozbudowa szerokiej gamy produktów stanowi potwierdzenie wysokich ambicji marki Force.

Produktów w sklepie: 122
Gedore

Firma Gedore rozpoczęła swoją działalność w 1919 roku. Do asortymentu przedsiębiorstwa zaliczają się narzędzia i sprzęty z bardzo wielu kategorii. Są one przydatne niemal w każdej dziedzinie przemysłu, w warsztatach samochodowych, halach produkcyjnych, serwisach ogumienia oraz innych specjalistycznych zakładach. Nienaganna jakość wyrobów pozwoliła zdobyć zaufanie klientów instytucjonalnych i indywidualnych z całego świata. Znakomita większość produkcji odbywa na terenie Niemiec i Austrii przy zachowaniu najwyższych standardów, dzięki któremu cieszy się zainteresowaniem osób doceniających wysoką jakość.
 

Produktów w sklepie: 12
Gedore red

Gedore Red to jedna z marek należących do niemieckiego koncernu. Sygnowany nią asortyment jest skierowany w stronę funkcjonalnych, profesjonalnych narzędzi warsztatowych. Zaliczają się do nich między innymi różnego rodzaju grzechotki, klucze nasadowe, płaskie oraz dynamometryczne, wkrętaki, końcówki wkrętakowe, kombinerki, szczypce, młotki, przecinaki, a także wózki narzędziowe. Ich zalety doceniają zarówno wysokiej klasy specjaliści, jak i amatorzy. Sprzęt Gedore Red sprawdza się wszędzie tam, gdzie działania wymagają precyzji. Urządzenia tej firmy doskonale odpowiadają na oczekiwania, ułatwiając pracę i pomagając rozwiązywać problemy . Priorytetem jest w tym przypadku zapewnienie konkurencyjnych cen, utrzymując jednocześnie wysoką jakość wyrobów sygnowanych marką Gedore.

Produktów w sklepie: 9
Grosley
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
Jonnesway

Firma Jonnesway dostarcza sprzęt do stacji diagnostycznych oraz warsztatów samochodowych. Rozpoczęła ona swoją działalność w 1983 roku, oferując początkowo stosunkowo skromny asortyment. Dziś na całym świecie jest blisko trzy tysiące punktów sprzedaży, a oferta przedsiębiorstwa poszerza się z miesiąca na miesiąc. Ma szczególnie silną pozycję na rynku amerykańskim oraz w Europie. W Polsce marka jest obecna od ponad 20 lat. Nieustanny rozwój i doskonalenie wytwarzanych narzędzi oraz urządzeń zaowocowało zdobyciem zaufania zarówno klientów hurtowych, jak i detalicznych. W katalogu firmy Jonnesway znajdują się nasadki, klucze dynamometryczne, przedłużki, pokrętła, redukcje, przeguby, grzechotki, szczypce, wkrętaki, młotki, przecinaki, a także sprzęt z zakresu pneumatyki oraz inne specjalistyczne narzędzia.

Produktów w sklepie: 121
King Tony

Żaden profesjonalny warsztat samochodowy czy serwis ogumienia nie obejdzie się bez narzędzi i urządzeń firmy King Tony, która oferuje blisko sześć tysięcy produktów najwyższej jakości. Do asortymentu firmy należą niezawodne narzędzia ręczne, pneumatyczne, elektronarzędzia, szafki, skrzynki, wózki, a także urządzenia warsztatowe. Wszystkie spełniają niemiecką normę DIN oraz amerykańską ANSI, co potwierdza ich użyteczność i bezpieczeństwo korzystania. Produkty marki King Tony są przeznaczone dla mechaników bądź inżynierów pracujących w zakładach z szerokiego spektrum gałęzi przemysłu. Firma wspiera również polskie ekipy rywalizujące w sportach motorowych.

Produktów w sklepie: 118
KS Tools

Firma KS Tools jest wiodącym oferentem kompleksowego wyposażenia warsztatów i innych zakładów produkcyjnych bądź serwisowych. Blisko trzydziestoletnie doświadczenie w branży oraz działalność na międzynarodową skalę potwierdzają, że asortyment niemieckiego przedsiębiorstwa jest godny uwagi. Produkty wytwarzane przez KS Tools są różnorodne i sprawdzają w się w wielu gałęziach przemysłu. W ofercie firmy znajdują się przedmioty specjalistyczne oraz przeznaczone dla amatorów. Doskonalenie wyrobów, optymalizowanie wszystkich procesów produkcyjny, a także odpowiedzialność społeczna zaprowadziły spółkę na sam szczyt. Dzięki temu poza realizowaniem swojej wizji rozwoju może również angażować się w sponsoring sportowy, akcje charytatywne czy dbać o środowisko. Firma zaznaczyła swoją obecność chociażby podczas Rajdu Dakar - najważniejszej imprezy motoryzacyjnej na świecie.

Produktów w sklepie: 18
M7 - Mighty Seven

Eksploatowanie elektronarzędzi często wiąże się z wysokimi kosztami, a opłacalność ich serwisowania po okresie gwarancyjnym jest sporna, dlatego tak ważny jest wybór produktów o niezawodnej jakości. Producent Mighty Seven, w skrócie M7, dostarcza nowe rozwiązania dla technologii narzędzi pneumatycznych do zastosowań warsztatowych i przemysłowych, a jego szeroka gama wysokiej jakości produktów powstaje pod okiem doświadczonych inżynierów. W ofercie Mighty Seven znajdują się przede wszystkim narzędzia pneumatyczne - klucze udarowe, szlifierki, wiertarki, wkrętarki, nitownice i wiele innych narzędzi i akcesoriów. Dzięki różnorodności produktów każdy użytkownik znajdzie odpowiedni model spełniający jego oczekiwania. Dla producenta ważne jest, aby narzędzia były wytrzymałe, zużywały mało powietrza oraz zwiększały ergonomię pracy użytkowników. Uzupełnienie oferty marki stanowią, niezbędne w dzisiejszych czasach w każdym warsztacie, klucze dynamometryczne.

Produktów w sklepie: 14
Mannesmann
Brak opisu
Produktów w sklepie: 1
Matador

Niemiecka firma Matador zajmuje się produkcją różnego rodzaju narzędzi od 1900 roku. Zalety jej asortymentu doceniają w szczególności osoby zwracające uwagę na wydajność, nietuzinkowy design i użyteczność. Jej katalog uwzględnia przede wszystkim urządzenia pneumatyczne i motoryzacyjne, klucze, grzechotki, szczypce, wkrętaki, akcesoria VDE oraz sprzęt do kontrolowania momentu obrotowego. Oferta przedsiębiorstwa jest skierowana w szczególności do pracowników zakładów, warsztatów lub serwisów, ale produkty sprawdzają się również w rękach amatorów. Blisko sto dwadzieścia lat działalności spółki Matador jest potwierdzeniem dobrej współpracy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i instytucjami.

Produktów w sklepie: 2
Norbar

Norbar to brytyjska marka, który specjalizuje się w produkcji narzędzi dynamometrycznych. Produkuje profesjonalne, wysokiej klasy klucze i wzmacniacze momentu. Norbar to jeden ze światowych liderów w branży dynamometrycznej. Firma została założona w 1943 roku jako "North Bar Tool Company" i była pierwszym komercyjnym producentem  kluczy dynamometrycznych w Wielkiej Brytanii. Obecnie należy do grupy Snap-on Incorporated.

Produktów w sklepie: 5
Proxxon

Firma Proxxon produkuje narzędzia z charakterem. Są one nie tylko wydajne i funkcjonalne, ale także wykonane z należytą starannością, co gwarantuje estetyczny wygląd. Znaczna część produktów jest wytwarzana na Tajwanie, ale ich precyzja jest znana na całym świecie. Elektronarzędzia dostosowane do specyfiki i wymagań niemal każdej gałęzi przemysłu stanowią dominującą część katalogu przedsiębiorstwa. Ich zgodność z wszelkimi europejskimi normami oraz liczne certyfikaty potwierdzają wysoką jakość i użyteczność. Proxxon stawia na sprawdzone rozwiązania, ale równie chętnie korzysta z innowacji. Dzięki takiemu połączeniu wszystko, co wychodzi z linii produkcyjnych tej firmy, zadowala nawet najbardziej wymagających profesjonalistów.

Produktów w sklepie: 3
Quatros

Marka Quatros oferuje swoim klientom szerokie spektrum narzędzi oraz urządzeń należących do niezbędnego wyposażenia warsztatów czy stacji diagnostycznych. W katalogu widnieją produkty związane z blokadą rozrządu, obsługą silników, układem hamulcowym, zawieszeniem, przenoszeniem napędu, klimatyzacją, a także narzędzia ręczne, pomiarowe oraz skrzynki czy wózki. Wszystkie wyroby odznaczają się nienaganną funkcjonalnością i wydajnością, a ich żywotność jest satysfakcjonująco długa. Oferując sprzęt wysokiej jakości, firma Quartos zdobyła sympatię oraz zaufanie wielu specjalistów i amatorów. Doceniają oni produkty sygnowane tą marką i chętnie sięgają po nie, kompletując wyposażenie swojego zakładu.

Produktów w sklepie: 6
SATA

Przedsiębiorstwo SATA traktuje satysfakcję swoich klientów jako priorytet. Stara się ją zapewnić, oferując m.in. dożywotnią gwarancję na swoje produkty, co stanowi potwierdzenie ich jakości. Niestraszna im wzmożona eksploatacja ani ciężkie warunki pracy. Produkty tej marki charakteryzują się atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości. Zapewnia ją wieloletnie doświadczenie amerykańskiej grupy Danahaer Tool Group. Wyroby powstały w zgodzie z normami ANSI oraz DIN. Skrupulatna kontrola na wszystkich etapach sprawia, że finalny efekt trafiający do rąk klientów z całego świata jest więcej niż satysfakcjonujący. Firma SATA najpierw zdobyła swoją popularność na rynku amerykańskim i azjatyckim, a następnie rozpoczęła swoją skuteczną ekspansję na Europę.

Produktów w sklepie: 7
Stahlwille

Stahlwille - jeden z liderów branży narzędziowej, to niemiecka marka, która już od 150 lat cieszy się zaufaniem klientów na całym świecie, eksportując swoje produkty do ponad 90 krajów. Posługuje się autorskimi rozwiązaniami opatentowanymi wyłącznie przez Stahlwille. Specjalizuje się w produkcji profesjonalnych narzędzi ręcznych, znajdujących zastosowanie m.in.: w branży motoryzacyjnej, lotnictwie i przemyśle. W jej ofercie znajdują się klucze i wkrętaki dynamometryczne oraz stanowiska do ich kontroli i legalizacji, zestawy narzędzi pomiarowych, instalatorskich i blacharskich, specjalistyczne narzędzia motoryzacyjne, meble warsztatowe, elementy łączące i napędowe, a także nasadki, szczypce i wiele innych. Narzędzia objęte są nieograniczoną w czasie gwarancją na wady technologiczne, produkcyjne i materiałowe.

Produktów w sklepie: 35
TengTools

Od powstania w 1985r. TengTools stanowi jedną z najważniejszych marek szwedzkiego przedsiębiorstwa Luna, która rozpoczęła swoją działalność w Szwecji ponad 100 lat temu. Dziś jej produkty to synonim profesjonalizmu oraz wysokiej jakości i są doceniane przez wszystkich fachowców. Atrakcyjność różnorodnego asortymentu potwierdza fakt, że jest on z powodzeniem dystrybuowany w kilkudziesięciu krajach z całego świata. Oferta firmy uwzględnia blisko 3500 produktów. Wśród nich znajdują się różnego rodzaju narzędzia ręczne, wózki i systemy przechowywania narzędzi. Dodatkowym atutem wyrobów jest obejmująca je dożywotnio gwarancja. Pozyskiwanie informacji zwrotnych od kontrahentów pozwala firmie na stały rozwój i dostosowanie się do ich oczekiwań.  Marka TengTools jest dobrze znana wszystkim fanom sportów motorowych, a w Polsce przede wszystkim żużla, ponieważ angażuje się sponsorsko w tym emocjonującym sporcie.

Produktów w sklepie: 21
Unior

Unior to firma rodem ze Słowenii. Jest niejako kontynuatorem dziewiętnastowiecznych tradycji kowalskich z północno-wschodniej części kraju. Dziś produkuje blisko dziesięć milionów elementów do narzędzi, urządzeń oraz maszyn rocznie. Spójność atrakcyjnej ceny z odpowiednio wysoką jakością asortymentu, a także szerokie spektrum dostępnych modeli sprawia, że przedsiębiorstwo cieszy się dużą popularnością. Poza częściami do rowerów, motocykli czy samochodów, Unior oferuje wsparcie przy doborze konkretnych przedmiotów do charakteru wykonywanej pracy. Ich funkcjonalność potwierdza fakt, że specyfika jest zgodna ze wszystkimi europejskimi normami.

Produktów w sklepie: 7
UW
UW

Firma UW zajmuje się produkcją narzędzi oraz maszyn, które stanowią wyposażenie różnego rodzaju zakładów, serwisów, warsztatów czy centrów diagnostycznych. Charakteryzują się one wysoką jakością i starannością wykonania. Wieloletnia działalność, chęć nieustannego rozwoju, a także atrakcyjność oferowanego asortymentu sprawiły, że przedsiębiorstwo cieszy się zainteresowaniem profesjonalnych mechaników i inżynierów oraz majsterkowiczów-amatorów. Certyfikaty potwierdzające zgodność wyrobów UW z europejskimi normami dodatkowo podkreślają ich funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania. Klienci darzą firmę zaufaniem, ponieważ poza funkcjonalnymi wyrobami gwarantują również fachowe doradztwo.

Produktów w sklepie: 1
VIGOR

Vigor Equipment jest przedsiębiorstwem z Niemiec, które należy do cieszącej się ogólnoświatową renomą spółki Hazet. Oferuje swoim klientom około tysiąca pięciuset produktów związanych z branżą motoryzacyjną, przemysłem czy handlem. Do asortymentu należą klucze dynamometryczne i nasadowe, wózki oraz stoły warsztatowe, narzędzia podręczne i pomiarowe, akcesoria do piłowania, obróbki i przycinania, szczypce, lampy, a także spersonalizowane zestawy. Wszystkie produkty spełniają wyśrubowane, europejskie normy i posiadają wiele certyfikatów świadczących o ich atrakcyjności. Oferta firmy Vigor Equipment pozwala na kompleksowe wyposażenie warsztatu samochodowego bądź innego zakładu, ale jest atrakcyjna również dla amatorów.

Produktów w sklepie: 2
Wera

Firma Wera jest znana za sprawą oferowanych przez nią wkrętaków, końcówek (grotów) wkrętakowych oraz kluczy imbusowych najwyższej jakości. Szczyci się mianem ogólnoświatowego lidera w zakresie produkcji powyższych produktów. Sukcesywnie poszerza swój asortyment, jednocześnie umacniając swoją pozycję w segmencie narzędzi dynamometrycznych. Asortyment przedsiębiorstwa uwzględnia akcesoria funkcjonalne i odznaczające się nietypowym wzornictwem. Pracownicy Wera chętnie czerpią inspiracje ze świata, pokazując, że wyposażenie warsztatu czy serwisu nie musi wyglądać standardowo. Współczynnik reklamacji towarów oscyluje w granicach zera, a użytkowaniu sprzętu towarzyszy radość.

Produktów w sklepie: 16